Apie mus

Mūsų istorija

Tai įkurtas šeimos verslas, kuris tobulėja ir sparčiai auga kiekvieną dieną. Prieš įkurdami šią parduotuvę ilgą laiką stebėjome ir analizavome rinką bei domėjomės ko iš tikrųjų reikia kiekvienam paprastam žmogui norinčiam atrodyti stilingai, su kokiomis problemomis susiduria žmonės, kaip jas išspręsti ir ką daryti, kad pirkėjai galėtų tarti: "tikrai, čia batai pigiau". Kadangi avalynės parduotuvių yra išties daug ir pasirinkimas tarp jų yra platus, mūsų sprendimas į pagrindines problemas kylančias ieškant frazės "kokybiški ir pigūs batai" buvo toks:

  • Teikti platų batų asortimentą
  • Teikti TIK kokybišką avalynę
  • Teikti kuo mažesnę kainą, kad net ir firminė avalynė būtų prieinama kiekvienam!

Visa mūsų tiekiami aksesuarai ir batai pigiau yra iš didžiausių vardinių Europos parduotuvių sandėlių, kuomet prekės buvo grąžintos per ne ilgiau nei 14 d.d., avalynė ir aksesuarai buvo pavyzdyje arba batai ir kiti produktai keičiantis sezonui turėjo būti pakeisti ir liko neparduoti. Todėl dauguma mūsų pasiūlos yra visiškai naujos prekės, kurios buvo tik pasimatuotos, retais atvejais turi smulkių defektų, kurie yra nurodyti nuotraukose ir aprašymuose. Visa tai leidžia mums suteikti itin žemą kainą ir tiekti tik 100 % originalius produktus.

Be abejo ilgalaikėje perspektyvoje mūsų tikslas yra padaryti klientą laimingą. Todėl taip pat išsikėlėme pasiekti šiuos tikslus:

  • Suteikti kuo geresnį aptarnavimą
  • Nuolat būti pasiekiamiems iškilus problemoms
  • Išsiųsti prekes, kuo greičiau, kad jau kitą dieną pirkėjas galėtu džiaugtis savo pirkiniais

Tikime, kad padedant Jums, visą tai pasieksime ir laikui bėgant ištobulinsime iki idealiausio ryšio tarp Pirkėjo ir Pardavėjo. Taip pat labai tikimės, kad mūsų parduotuvėje esantys aksesuarai ir batai pigiau pradžiugins Jus ir tarp jų rasite ko ieškojote.

Iškilus bet kokiems klausimams mielai prašome kreiptis į mus el. paštu arba telefonu, kuriuos rasite čia.

Gero apsipirkimo!